Baskı-Makinesi-8-Renk-Gearless-Flexo-2

Baskı Makinesi 8 Renk Flexo

Yeni jenerasyon autotouch gearless baskı makinesi ile valslere(kazanlara) bağlanan klişeler aniloxlarıda ayarlandıktan sonra baskı ustasının komutu ile tüm renklerin krosları oturup, otomatik viskosite yapıp boyanın son hal bilgisi alındıktan sonra makineye bağlanan iş maksimum 400 metre/dakika ile baskı işlemine alınır, iş bitiminde ise otomatik sanitasyonu ile bir sonraki işin hazırlığı yapılır.
Baskı Makinesi 6 Renk Flexo-1

Baskı Makinesi 6 Renk Flexo

6 renk FLEXO baskı makinemiz ile dar en olması kazanlı sistem olması sebebi ile baskılardaki duruş ve kalkışlarındaki zaman kayıplarının az olması ve nitelikli baskı ile müşterilerimizin isteklerine göre alt veya üst baskı yapılıp; ambalaj ürünlerinin ne şekilde üretim proseslerinden geçeceğine karar verilerek üretimleri yapılarak sevke hazır hale getirilmektedir.
Solventless-Lamination-Makinesi-7

Solventless Lamination Makinesi

Günümüz şartlarında gıda ambalajı üreten her flexible ambalaj üreticisinin solvent partiküllerinin ambalaj üzerinde kalmasını önlediği için tercih sebebidir. 400 metre/dakika ile iki kat ürünü lamine edilmektedir.
Dilimleme-Makinesi-3

Tambur Üzeri Dilimleme Makinesi

Daha ağır daha yoğun ürünlerin dilimlenmesi için önem arz eden bir makinedir, özellikle jumbo tabir edilen opp/cpp/pet/pe gibi materyallerin en olarak kolay dilimlenmesini sağlar.
Friksiyon-Şaft-Dilimleme-Makinesi-4

Friksiyon Şaft Dilimleme Makinesi

Bu makinemiz yakın zaman içinde teknolojik anlamda tercih edilen dilimleme makinesidir 500 metre/dakika ile dilimleme yapmaktadır.
Zipli-Doypack-Kesim-Makinası-9

Zipli Doypack Kesim Makinesi

Şık, pratik ve kolay kullanımları sebebi ile en fazla tercih edilen ürünlerden olup kilit özelliği sayesinde, paket açıldığı zaman tekrar ağzının kapatılıp taze korunmasını sağlayan tekrar kullanılabilmeleri ve dayanıklılığı ile en çok tercih edilen ambalaj kesimi hazırlanmaktadır.
Quatro-Torba-Kesim-Makinesi-8

Quatro Torba Kesim Makinesi

Quadro Torba, depolama kapasitesini en üst düzeye çıkaran ve dört yüzeyde baskı yapmaya izin veren yan köşebentlere sahiptir. Dörtlü sızdırmaz kese hem gıda hem de gıda dışı endüstrilerde farklı uygulamalarla kullanılabilen, dayanıklı yapısı ile ürünleri kuru ve temiz tutan ambalaj kesimi yapılmaktadır.
Katlama-Makinesi-5

Katlama Makinesi

Tekstil ve temizlik ambalajları için yapılacak ürünler baskı, lamination işlemleri tamamlandıktan sonra katlanarak torba olarak hazırlanmaktadır.
Kesim-Makinesi-6

Kesim Makinesi

Tekstil ve temizlik ambalajları için yapılan ürünleri baskı, lamination ve katlama işleri tamamlandıktan sonra bantlı veya bantsız olarak kesip hazırlanmaktadır.