Bizimle çalışarak, en iyi ambalaj çözümlerini elde etmek için doğru adımı atmış olacaksınız.
ATK Ambalaj, ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada. Size hizmet etmek için sabırsızlanıyoruz.

Hakkımızda


Firmamız, Gıda, Temizlik, Kozmetik, Pet Dünyası, Medikal, Ofis Kırtasiye ve Tekstil sektörlerine yüksek kaliteli ambalaj çözümleri sunan köklü bir şirkettir. ATK ambalaj, 2002 yılında kurulmuş olup, o günden bu yana müşterilerimize mükemmel hizmet sunma misyonuyla faaliyet göstermektedir.

Müşteri odaklı yaklaşımımızla, ambalaj ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunarak, sektörde öncü bir konum elde ettik. Ürünlerimiz, kalite, dayanıklılık ve estetik açısından yüksek standartları karşılamak için tasarlanmıştır. Bu sayede, müşterilerimizin ürünlerini güvenle ambalajlayıp korumalarına yardımcı oluyoruz.

hakkimizda-banner

Makine parkurumuza katılan 8 Renk Flexo Gearless (Dişlisiz) Baskı Makinesi ile birlikte , yapmak istediklerimize bir adım daha atmış olduk. Gıda Ambalaj Üretim belgeleri , Kalite belgeleri , İç denetim sistemi ile Hijyenik Ambalaj Malzemeleri üretimi konusunda da Sektörde adından kısa sürede bahsettiren ATK AMBALAJ , müşterileri ile ilişkilerini , çözüm odaklı iş birlikteliği olarak tanımlamakta , Müşterisini benimseyici , başarının paylaşımı ya da sorununun çözümü hususunda profesyonel neticeler üretmektedir. Firmamız bugün üretiminin %60’ını iç piyasa %40’ını ise ihracat gerçekleştirmektedir. Başta Kuzey Afrika Ülkeleri (Libya, Tunus) , Irak, Kırgızistan, Kazakistan, Bulgaristan ve Rusya olmak üzere dünyanın çok çeşitli kıta ve bölgelerine ihracat gerçekleştirmekteyiz.

Hizmet verdiğimiz bazı sektörler ;

 1. Gıda Ambalajları
 2. Temizlik Ambalajları
 3. Kozmetik Ambalajları
 4. Pet Dünyası (Evcil Dostlarımız) Ambalajları
 5. Tekstil Ambalajları
 6. Medikal Ürün Ambalajları
 7. Ofis ve Kırtasiye Ambalajları
 • ATK AMBALAJVİZYONUMUZ

  Günün şartlarına uygun olarak doğa dostu, müşteri odaklı kaliteyi elden bırakmayacak şekilde üretmiş olduğumuz ambalaj ürünlerimiz ile almış olduğumuz kalite belgelerimizin gerekliliği doğrultusunda üretim yaparak müşterilerimize ulaştırmaktır.
 • ATK AMBALAJMİSYONUMUZ

  Kaliteli takım ve donanımımız, kalifiye personellerimiz ile iyi bir AR-GE yaparak gelecek nesillere bırakmayı düşündüğümüz mirasın bugünden yatırımını yapıyoruz.

Firmamızın temel değerleri arasında şunlar yer almaktadır:

1Kalite
Ürünlerimiz, en yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir ve sürekli olarak denetlenir. Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefleriz ve onların geri bildirimlerini değerli buluruz.
2İnovasyon
Teknolojik gelişmelere açık olup, sürekli olarak ürün yelpazemizi yenileyerek müşterilerimize en son ambalaj çözümlerini sunarız.
3Sürdürülebilirlik
Çevre duyarlılığımızı yansıtarak, sürdürülebilir malzeme ve üretim yöntemlerine öncelik veririz.
4Ekip Çalışması
Çalışanlarımız, işbirliği ve uyum içinde çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunarlar. Gıda, Temizlik, Kozmetik, Pet Dünyası, Medikal, Ofis Kırtasiye ve Tekstil sektörlerindeki müşterilerimize uzun vadeli iş ortaklıkları kurma fırsatı sunmaktan gurur duyarız. Her projeyi benzersiz ve özel bir yaklaşımla ele alırız, çünkü müşterilerimizin başarısı bizim başarımızdır.