İç Çamaşırı ve Giyim Ambalajları

Tekstil sektörü için özel olarak geliştirdiğimiz kilitli ve bantlı torba çeşitlerimiz.Kilitli Tekstil Ambalajları

Askılı stand ambalajları üç tarafından kaynaklı, asklılı, askısız ve kilitli olarak üretilmektedir. Ürün koyulduktan sonra açık agız kısmı kaynak yapılarak kapatılır. Geniş kaynakları sayesinde ambalaj formunu korur.


Askılı Stand Ambalajı

Askılı stand ambalajları üç tarafından kaynaklı, asklılı, askısız ve kilitli olarak üretilmektedir. Ürün koyulduktan sonra açık ağız kaynak yapılarak kapatılır. Geniş kaynakları sayesinde ambalaj formunu korur.


Kapaklı Bantlı Hava Delikli Ambalaj

OPP/CPP gibi materyaller kullanılarak baskılı veya baskısız olarak üretilmiş olan ürünlerdir genelde tekstil amaçlı kullanıldığı gibi oyuncak, tesisat, nalburiye ve pastacılık ürünlerin ambalajları içinde kullanılmaktadır.


Kargo Poşeti Ambalajı

İçi ve dışı aynı veya farklı renkte olabilecek şekilde CO-EX teknolojisi ile üretilmektedir. Cepli ve cepsiz olmak üzere 8 renge kadar flexo baskı yapılabilmektedir.


Baskılı-Baskısız Zipli (Fermuarlı) Sürgülü Ambalaj

Askılı, çıt çıtlı, fermuarlı, telli, dikimli, frekanslı, zip fermuarlı, körüklü gibi buzlu ve şeffaf renklerde baskılı ve baskısız hazırlanan ürün grubudur.
Şık, pratik ve kolay kullanımları sebebi ile en fazla tercih edilen ürünlerden olup sürgülü kilit özelliği sayesinde, paket açıldığı zaman tekrar ağzının kapatılıp taze korunmasını sağlar.