Temizlik Ürünleri, Deterjanlar ve Islak Mendil Ambalajları

Ev temizliğindekullanılan toz deterjanlar,temizleyiciler,ıslak mendiller gibi yüksek kalitede ürünler için lamineli filmler sağlamaktadır.Askılı Stand Ambalajı

Askılı stand ambalajları üç tarafından kaynaklı askılı,askısız ve kilitli olarak üretilmektedir.ürün koyulduktan sonra açık ağız kaynak yapılarak kapatılır. Geniş kaynakları sayesinde ambalaj formunu korur.


Ayakta Duran Torba/Doypack

Doypack torbalar, raflarda başka bir yerden destek almadan durabilen torbalar dır . Torbanın altında bulunan körük paketin genişlemesine imkan sağlarken paketin rafta dik bir şekilde durması için gerekli olan desteği sağlar. Torba ve rulo olarak üretilir.


Yastık Tipi Torba

Yastık tipi ambalajlarda üst alt ve sırtta kaynak vardır rafta yatay olarak teşhir edilir. Torba ve rulo olarak üretilir. Kullanılan film cinsine göre sırttaki kaynak A+A ya da A+B olarak yapıştırılır gaz ve ışık geçirgenliğine uygun. Torba ve rulo olarak teslim edilir.


Üç Kenar Kaynak Torba

Genelde hijyen ve temizlik ürünlerinde kullanılan ambalaj şekli olup; müşterilere otomatik makineleri için rulo veya kesilmiş torba olarak teslim edilir.