Baharat, Bakliyat, Türk Tatlıları, Kahve ve Çay Ambalajları

Kuru gıda baharat ve bakliyat ve Türk tatlıları ile çay ve kahve ambalajları için, ihtiyaca göre plastik/alüminyum lamineli yapılarda alternatifler sağlıyoruz. Ölçü ve Kalınlık için stabilite, Güçlü laminasyon kuvveti Uygun transparan ürün kombinasyonu ile gıda güvenliği, Taze Ürün garantisi Yüksek hızlarda makinalar için uygunluk. Yatay ve dikey dolum için hızlı paketleme mükemmel transparan efektli istenilen miktarda anti-statik paket veya rulo olarak üretilmektedir.Ayakta Duran Torba/Doypack

Doypack torbalar, raflarda başka bir yerden destek almadan durabilen torbalar dır . Torbanın altında bulunan körük paketin genişlemesine imkan sağlarken paketin rafta dik bir şekilde durması için gerekli olan desteği sağlar. Torba ve rulo olarak üretilir.


Yastık Tipi Torba

Yastık tipi ambalajlarda üst alt ve sırtta kaynak vardır rafta yatay olarak teşhir edilir. Torba ve rulo olarak üretilir. Kullanılan film cinsine göre sırttaki kaynak A+A ya da A+B olarak yapıştırılır gaz ve ışık geçirgenliğine uygun. Torba ve rulo olarak teslim edilir.


Quadro ve Yan Körük Torba

Bu tip torbalarda iki yan körük vardır. Yandaki körükler ve torbanın altının düz olması rafta dikey teşhir edilmesine imkan sağlar . Torbalar doldurulurken körükler genişlemeye imkan sağlayarak fazladan kapasite oluştururlar. Torba ve rulo olarak teslim edilir.