BASKI ÖNCESİ HAZIRLIK 1

Müşterimizden gelen ai veya pdf formatındaki artwork’ler kendi baskı sistemimize çevrilerek önce renk ayırımı yapılır, yapılan renk ayrımı yapılacak işin nevine göre bıçak üzerine oturtulur bu bıçak üzerine oturtulan grafik çalışması önce müşterimize ön onay için mail atılır, daha sonra renkli kromolin(gmg) alınarak klişe aşamasına geçilir. Yapılan klişe baskı tekniğine göre alt veya üst baskı olarak klişehaneye üretimi yapılarak teslim alınır ve matbaaya teslim edilir.

BASKI MAKİNESİ 8 RENK GEARLESS FLEXO 2

Yeni jenerasyon autotouch gearless baskı makinesi ile valslere(kazanlara) bağlanan klişeler aniloxlarıda ayarlandıktan sonra baskı ustasının komutu ile tüm renklerin krosları oturup, otomatik viskosite yapıp boyanın son hal bilgisi alındıktan sonra makineye bağlanan iş maksimum 250/300 metre/dakika ile baskı işlemine alınır, iş bitiminde ise otomatik sanitasyonu ile bir sonraki işin hazırlığı yapılır.

SOLVENTLESS LAMINATION MAKİNESİ 3

Günümüz şartlarında gıda ambalajı üreten her flexıble ambalaj üreticisinin solvent pariküllerinin ambalaj üzerinde kalmasını önlediği için tercih sebebidir.

DİLİMLEME (FRİKSİYON ŞAFT VE TAMBUR ÜZERİ) 4

Friksiyon şaft dilimleme makineleri yakın zaman içinde teknolojik anlamda tercih edilen dilimleme makineleridir 400 metre/dakika ile dilimleme yapmaktadır.

TAMBUR ÜZERİ DİLİMLEME MAKİNESİ  5

Daha ağır daha yoğun ürünlerin dilimlenmesi için önem arz eden bir makinedir, özellikle jumbo tabir edilen opp/cpp/pet/pe gibi materyallerin en olarak kolay olarak dilimlenmesini sağlar.

KATLAMA VE KESİM MAKİNELERİ 6

Tekstil ve temizlik ambalajları için yapılacak ürünler baskı, lamınatıon işlemleri tamamlandıktan sonra katlanarak alacağı torba şekli veren makine katlama makinesidir, torba haline getirecek olan sıcak çeneli makinelerimiz ise kesim makinelerimizdir.