Doypack Ambalaj ile En Yüksek Standartlarda Ürünlerin Ambalajlanması

Yeni Nesil Hizmetler

Firmamız, klasik bir ambalajlama sistemlerine göre yeni nesil hizmetler sunmaktadır. Bu sayede ürünler en yüksek standartlarda ambalajlanabilir.

Son Tüketim Tarihine Kadar Bozulmaz

Yüksek kalitede verilen hizmetler sayesinde ürünler son tüketim tarihine kadar bozulmadan kullanıcılarınıza ulaştırılabilir.

Teknoloji İle Gelişme Gösteren Sistemler

Ambalajlama sistemleri teknoloji ile doğru orantılı olarak gelişme göstermektedir. En çok üzerinde durulan konular genel olarak ürünlerin yapısına uygun bir ambalajlama malzemesi kullanılmasıdır.

Doypack Ambalaj İşlemi İle Rakiplerinden Çok Daha İleri Düzeyde Hizmetler

Her anlamda kaliteli bir şekilde hizmet veren firmamız, özellikle Doypack ambalaj işlemi ile rakiplerinden çok daha ileri düzeyde hizmetler sunar.

Çevresel Faktöre Maruz Kalmayacak Şekilde Yapılan Ambalajlama

 • Ürünlerin yapısına uygun
 • Hiçbir şekilde çevresel faktöre maruz kalmayacak şekilde yapılan

Bu ambalajlama sistemi ile beklentileriniz tam olarak karşılanır.

Sektöre En İyi Standartlarda Hizmetler

Yüksek standartları ile öne çıkan hizmetlerimiz her sektöre en iyi standartlarda hizmetler verebilmektedir.

Kaliteli Hizmet

Bizimle çalışmanızda, beklentilerinizin karşılanmasında nitelikli hizmetler sunuyoruz. Bu süreçte, ambalajlama sistemlerinin tam olarak beklentileri karşılamasına özen gösteriyoruz. Tam olarak ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde ambalaj geliştiriyoruz.

Gelişmiş Teknoloji

Tüm yeni nesil gelişmeleri yakından takip eden araştırma ve geliştirme ekiplerimiz ve tasarım ekiplerimiz dayanıklı ambalajlar ortaya çıkarıyoruz.

Çözümlerimizle Öne Çıkıyoruz

 • Uygun çözümlerimiz sayesinde sektörlerin gelişimlerine en iyi katkıları sağlayan bir firma olarak öne çıkıyoruz.
 • Beklentilere yanıt vererek bu süreci sizler için çok daha başarılı bir hale getirmeyi hedefliyoruz.

Ürünlerinizin Uzun Süreli Dayanıklılığı

Bizlerle çalışmak, bu süreçte ürünlerinizin uzun süreler dayanabilmesinde büyük bir öneme sahiptir.

Doypack Ambalaj Avantajları

1. Ayakta Durabilen Poşet

Doypack ambalaj, ayakta durabilen poşet olarak bilinir. Bu ambalajlama ile paketler dik durabilme özelliğine sahiptir. Günümüzde birçok farklı ürünün ambalajlamasında bu işlemden yararlanılır.

2. Estetik Duruş

Ambalajlama diğer ambalaj türlerinden çok daha estetik bir duruş ortaya çıkarır hem de ürünlerin yapısal olarak bozulmadan raflarda beklemesine yardımcı olur.

3. Bozulma Olmaması

Diğer ambalajlarda genelde ürünler üst üste binebilir. Ancak bu ürünler dik durduğundan üzerine ekstra ürün koymak mümkün olmaz. Bu da market raflarında tüm ürünlerin bozulmadan ve şeklini kaybetmeden beklemesine yardımcı olur.

Avantajlar

 • Tüketim tarihini uzatma
 • Şekil bozulmasının olmaması
 • Katmanlı film yapısı
 • Plastik film, kraft veya alüminyum gibi çeşitli malzemelerle üretilebilir

Genel Özellikler

Ambalajlama, üretim sektörlerinde son derece önemlidir. Üretilen ürünlerin bozulmaması, çevresel faktörlere maruz kalmaması ve uzun tüketim tarihleri için paket içerisindeki ürünlerin hava almaması büyük önem taşır. Doypack ambalaj, her sektör ve ürün türü için üretilebilir ve geniş bir alanda kullanılır.

Avantajları

 • Ürünlerin bozulmaması ve çevresel faktörlerden korunması
 • Ürünlerin kullanım ve tüketim tarihlerinin uzun olması
 • Dışarıdan gelen havayı tam olarak keserek ürünü koruma
 • Raf ömrünü uzatma

Doypack ambalaj, ürünlerinizin raf ömrünü uzatmada beklentilerinizi tam olarak karşılamaktadır.

Doypack Ambalaj Özellikleri

 • Körük Sistemi

  Ambalajın alt kısmında bulunan körük sistemi bu ambalajın dik durmasını sağlar. Körük sistemi aynı zamanda enlemesine paketin belli bir alan kaplamasını da sağlar. Özellikle baskı uygulanmaması gereken ürünler açısından bu ambalaj sistemleri son derece idealdir.

 • Hafiflik, Az Yer Kaplama ve Kolay Taşınabilme

  Ambalajlar hafiflik, az yer kaplama ve kolay bir şekilde taşınabilmesi gibi faktörler göz önünde bulundurulduğunda son derece avantajlıdır.

 • Üretim Öncesi Inceleme

  Firmamız sektörlerin gereksinim duyduğu ölçülerde bu ambalajları üretebilmektedir. Üretim öncesinde mutlaka üretilecek olan tüketim malzemelerinin cinsini, kalitesini incelemekteyiz. Böylece uzun süre raf ömrünü koruyacak nitelikte bir paketleme sistemi ortaya çıkarabilme imkanı bulabilmekteyiz.

 • Yüksek Standartlarda Ambalajlar

  Beklentilere tam olarak yanıt veren firmamız rakiplerinden çok daha yüksek standartlarda ambalajlar ortaya çıkararak müşterilerimizin de iyi bir şekilde rekabet edebilmesine imkan tanımaktayız.

 • En Yeni Hizmetler

  Doypack ambalaj konusunda sektörde en yeni nesil hizmetleri veren bir firma olarak öne çıkmaktayız. Bu konuda hizmetlerimizin tamamen üstün standartlarda verilmesine özen göstermekteyiz.

Doypack Ambalaj Nerelerde Kullanılır?

Doypack ambalaj nerelerde kullanılır sorusu oldukça merak edilen konular arasında yer alır. Firmamız bu ambalajları hemen her sektöre uygun ölçülerde ve kalitede üretebilmekteyiz.

Standartlarımız

Standartlarımız son derece yüksek olup ürünlerinizin en yüksek standartlarda korunabilmesinde en ideal ambalajlama sistemleri arasında yer alır.

Geniş Kullanım Özellikleri

Bu ambalajlama farklı yapı ve özelliklerde bulunur. Geniş kullanım özelliklerine sahiptir. Bu nedenle gıdadan temizlik ürünlerine kadar çok geniş bir alanda kullanıldığı söylenebilir. Doypack ambalaj sistemlerinin kullanıldığı alanlar ise şu şekildedir:

 • Bulaşık deterjan tabletlerinin paketlenmesinde
 • Kahve paketlerinde
 • Hazır çorba paketlerinde
 • Kuru yemiş paketlemesinde
 • Meyve sularının paketlenmesinde
 • Kedi ve köpek maması paketlemelerinde
 • Sıvı sabunların paketlenmesinde

Kullanılabilecek kapasitededir. Yüksek standartlarda öne çıkan bu ambalajlama sistemi tam olarak beklentilerinizi karşılar. Nitelikleri son derece yüksektir ve her anlamda beklentilerinizi karşılar. Dayanıklı olması ve ürünleri tam kapasite koruması doypack ambalajlama işlemlerinin en önemli amaçları arasında yer almaktadır.

Sektörde Yaygın Kullanım

Bu ambalaj sistemleri her geçen gün daha da fazla sektörde kullanılmaya devam etmektedir. Sürekli olarak yeni materyallerin üretimlere dahil edilmesi ile birlikte daha da sağlam ve uzun ömürlü ambalajlar olarak öne çıkmasını sağlar.Firmamız da bu ambalajlar konusunda sektördeki en öncü hizmetleri sunar.

Yüksek Kalitede Ambalaj Temini

Önemli Bir Konu Olan Ambalajlama Sistemi

Ambalajlama sistemi hemen her üretim sektöründe önem taşıyan bir konudur. Beklentilerinize yanıt veren ve en iyi standartlarda ambalaj hizmetinin verilmesi oldukça önemli bir konudur.

Kurşun Ambalaj: Sektörün En İyi Hizmeti

Kurşun Ambalaj ambalajlama konusunda sektörün en iyi hizmetlerini sizlere sunar. Beklentilerinize tam olarak yanıt veren ve yüksek standartlarda hizmetleriyle öne çıkan firmamız her türlü ambalajlama sisteminde tam olarak sizlere hizmet sunar.

Kaliteli Ambalaj Sistemleri ile Uzun Raf Ömrü ve Estetik Görünüm

 • Gereksinimlerinizi karşılayacak kalitede sunulan bu ambalaj sistemleri ile ürünlerinizin raf ömrü uzamakla kalmaz aynı zamanda çok daha estetik bir görünümle kullanıcıya sunma imkanı bulabilirsiniz.
 • Ambalajların profesyonel seviyede tasarlanması ürün pazarlama ve satış çalışmalarınız konusunda da sizlere önemli bir avantaj sağlar.

Kaliteli Bir Ambalaj: Güven Artıran Unsur

Kaliteli bir ambalaj her zaman için ürüne duyulan güveni artıran bir unsurdur. Böyle durumlarda firmamız her türlü ambalajlama konusunda beklentilerinize yanıt vermektedir.

Doypack Ambalaj Fiyatları

Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen ambalajlar

Firmamız, sektörün en kaliteli materyallerini kullanarak sizlere en dayanıklı ambalajları sağlamaktadır. Hem açılması zor olan hem de dışarının etkilerinden ürünlerinizi kolaylıkla koruyabilecek nitelikte sunduğunuz ambalajlar ulaşılabilir fiyatlarla sunulur.

Fiyatları etkileyen faktörler

 • Ambalajlanacak ürünlerin boyutları
 • Ürünlerin niteliği
 • Ürünlerin miktarı
 • Ürünlerin korunma kapasitesi
 • Üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi

Üstün standartlarda sunulan ambalaj sistemleri

İstenilen miktarda tasarlanan bu ambalajlar beklentilerinize en iyi şekilde yanıt verir. Üstün standartlarda sunulan ambalaj sistemleri özellikle firmaların her türlü bilgisini üzerinde barındıracak şekilde tasarlanabilir.

Sektörün en ulaşılabilir fiyatlarına sahip olan ambalaj sistemleri

Yüksek standartlarına karşın sektörün en ulaşılabilir fiyatlarına sahip olan ambalaj sistemleri olduğunu söylemek mümkündür. Firmamız üretim araştırma ve geliştirme hizmetleri ile oldukça yüksek standartlarda ürünler ortaya çıkarabilmektedir.

Ürünlere uygun ambalaj sistemleri

Firmamız, hem ürünlerinizin boyutlarına hem de bozulma özelliklerine göre en dayanıklı ambalaj sistemlerini sizlere sunabilmektedir.