Bisküvi ve Gofret Ambalajları

Tüm ambalaj çeşitleri için özel olarak geliştirilen çok katlı yapılar ile,kolay açılma ve mükemmel yapışma özellikleri sayesinde ürünleriniz için yüksek koruma sağlıyoruz.Yastık Tipi

Yastık tipi ambalajlarda üst alt ve sırtta kaynak vardır rafta yatay olarak teşhir edilir. Torba ve rulo olarak üretilir. Kullanılan film cinsine göre sırttaki kaynak A+A ya da A+B olarak yapıştırılır gaz ve ışık geçirgenliğine uygun. Torba ve rulo olarak teslim edilir.


Quadro ve Yan Körük Torbalar

Bu tip torbalarda iki yan körük vardır. Yandaki körükler ve torbanın altının düz olması rafta dikey teşhir edilmesine imkan sağlar . Torbalar doldurulurken körükler genişlemeye imkan sağlayarak fazladan kapasite oluştururlar. Torba ve rulo olarak teslim edilir.


Ayakta Duran Torba/Doypack

Doypack torbalar, raflarda başka bir yerden destek almadan durabilen torbalar dır . Torbanın altında bulunan körük paketin genişlemesine imkan sağlarken paketin rafta dik bir şekilde durması için gerekli olan desteği sağlar. Torba ve rulo olarak üretilir.


Okuturya veya Zarf Tipi Paketleme

Özellikle PETİT BEURRE ve FINGER tarzı bisküvilerin ve kaplamasız gofretlerin paketlenmesinde kullanılan bir paketleme şeklidir, süratli ve otomatik makinelerde rulo olarak kullanılır. Torba olarak yapılması ancak PILLOWPACK şekilde olabilir.