BASKILI & BASKISIZ KOLİ BANDI

BASKILI KOLİ BANDI

BASKILI BANT

Koli bantları çeşitleri arasında olan baskılı koli bandı kullanmanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Özellikle de kurumsal üretim işletmeleri açısından değerlendirdiğimizde, daha kullanışlı olmasının yanı sıra estetik duruşuyla da ön plana çıkmaktadır. Elbette ki baskılı koli bantlarının tercih edilmesinin nedenlerinin sadece bu kadar ile sınırlandıramayız.

Baskılı koli bantları tercih edilmesini işletmelerin faaliyet döngüsü doğrultusunda ele aldığımızda avantaj ve önemini daha iyi bir şekilde kavramış oluruz. Baskılı koli bantları hepsinden önce güç ve kaliteyi temsil eder. Öyle ki baskılı koli bandı ile paketlenecek olan koli yada kargo gibi herhangi bir paketin ulaşım noktasına kadar yetkisiz kimselerce açılması ihtimalini düşürür. Bu bir nevi ilgili kolinin garantili bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Bantın koli yüzeyinde zarar görmemiş olması, kolinin hiç bir şekilde zarar görmediğinin yada yabancı yetkisiz kişiler tarafından açılmaya çalışılmadığının bir göstergesidir. Bu nedenle pek çok firmanın tercih ettiği koli bandı çeşitleri arasında baskılı koli bandı gelmektedir. Bu koli bandı aynı zamanda baskılı ambalaj bandı olarak da bilinmektedir.

Baskılı ambalaj bandı aynı zamanda ambalaj için uygun bir estetiğe sahiptir. Firmanın daha profesyonel ve kurumsal çalıştığının izlenimini müşteride yaratır. Kargolanacak, teslim edilecek yada paket yapılacak her türlü koli için uygun niteliktedir. Baskılı koli bantları pek çok açıdan daha profesyonel bir hizmet anlayışını temsil eder.

Baskılı ambalaj bantları müşteri açısından en önemli özelliği ise ilgili kolinin yada ambalaj halindeki paketin güvenliğinin sağlanmasıdır. Bu bağlamda bir nevi kaliteli hizmet göstergesi olmaktadır. Sizler de firmanız için baskılı koli bantlarını tercih edebilirsiniz. Sitemiz sizlere kaliteli marka koli bantlarını sunmaktadır.

Talep edilen genişlik ve uzunlukta Baskılı koli bandı (baskılı ambalaj bantı) üretimi yapmaktayız.

BASKISIZ KOLİ BANTLARI

xelux şeffaf koli bantları

Ambalajlama aşamasında ihtiyaç duyulan koli bandı kolay ve güçlü bir şekilde ambalajlama yapmayı sağlar. Pek çok koli türü için uygun bir yapışkana sahiptir. Kolilerin düzenli olarak kolay ve hızlı bir şekilde bantlanarak hazır bir hale getirilmesini sağlar.

Kaliteli bir koli bandının kısa sürede sonuç vermesi beklenir. Bununla birlikte ambalajlama koşulları için uygun bir şekilde üretilmiş olması ve özellikle de satışa hazır koliler için tam yapışkan olması gerekmektedir. Bu açıdan kaliteli bir marka koli bandının seçiminin ne derece önemli olduğunun farkındayız.

Koli bantları esasında koli yüzeyler için uygun olarak üretilse de, farklı türden parçaların, eşyaların bantlanması amacıyla da kullanılabilir. Uzun süreli dayanıklı olması bu bantın farklı dış koşullarda da etkin bir şekilde yapışkan özelliğini göstermesi anlamına gelir. Fakat istenilen tam verimi elde etmek için ise bantı koli yüzeyinde kullanmanız önerilir.

Koli bandı üretimleri ise daha çok müşteri talepleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Farklı renk seçeneklerinde de satışa sunulabilen koli bantları aynı zamanda farklı standart ölçülere de sahiptir. İhtiyaç doğrultusunda uygun ölçülerde bir bant tercih edilebilir. Özellikle bazı bantların ise şeffaf olduğunu vurgulamak gerekir. Renk ve nitelik değişimi yapışkanlık derecesini ve bandın işlevselliğini değiştirmemektedir.

Koli bantlarının kullanım alanları oldukça farklıdır. Üretim işletmelerinde kullanılabileceği gibi farklı türden yapım çalışmaları yada sadece kolileri sıkıca bantlamak için de kullanılabilir bir işlevselliğe sahiptir. Paketleme bantları arasında bir çeşit olarak koli bandı oldukça fazla tercih edilen ve ihtiyaç duyulan bant çeşitlerinden birisi olmaktadır. Kolay bir şekilde sitemiz üzerinden ihtiyacınıza uygun ölçülerde koli bandı satın alabilirsiniz. Tüm işleriniz için ve kolileriniz için kaliteli marka baskısız ambalaj bantları sizlere sunuyoruz.

Talep edilen genişlik ve uzunlukta Baskılı koli bandı (baskılı ambalaj bantı) üretimi yapmaktayız.

ZEMİN BASKILI KOLİ BANDI

KIRMIZI MAVİ SARI VE YEŞİL BASKILI KOLİ BANTLARI

Kolilerinizi renklendirmek için renkli koli bantları iyi bir seçenektir. Temelde beş farklı renk seçeneğine sahip bantlarımız ; yeşil, siyah, kırmızı, sarı, turuncu olarak sıralandırabiliriz. Renkler koli yada ambalaj ile uyumlu olarak estetik bir görünüm ortaya çıkarabileceği gibi kullanım alanına göre değişiklik gösterebilmektedir. Özellikle de farklı renkler daha farklı kolilerin bantlanmasını sağlar.

Özellikle işletmelerin amacı ve istekleri doğrultusunda tedarik edebilecekleri renkli bantları kaliteli markalar ile satışa sunmaktayız. Beş farklı renk seçeneği arasında bir renk tercih edebileceğiniz gibi tüm renkler için de alım işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Renkli bantlar aynı zamanda kolilerinizin daha renkli ve çekici görünmesini sağlayacaktır. Bu açıdan son derece kullanışlı olduğunu da söyleyebiliriz. İşlevsellik ve yapışkanlık bakımından ise diğer koli bandı çeşitlerinden bir farkı bulunmamaktadır. İhtiyaç ve isteğinize göre farklı boyutlardaki modelleri satın alabilirsiniz.

Talep edilen genişlik ve uzunlukta Baskılı koli bandı (baskılı ambalaj bantı) üretimi yapmaktayız.

العربية简体中文NederlandsEnglishFrançaisDeutschItalianoPortuguêsРусскийEspañolTürkçe
tr_TRTurkish
MESAJ YAZ
1
TOPTAN FİYAT AL !
Merhaba ürünler hakkında fiyat ve ayrıntılı bilgi için lütfen MESAJ YAZ butonuna tıklayınız.